Kdo jsme

Dovolte mi, abych Vám o nás řekla více. Jsme párek snílků. Už když jsme se poznali někdy před tisíci lety, oba jsme vždycky toužili něco vytvořit, něco, co bude mít smysl. Něco, co nás bude těšit, bavit a bude to hlavně dělat radost. A postupně se to začalo stávat skutečností.

Nejdříve s tím začal Jirka, který má strašně rád dřevo a všechno kolem něj. Když přišla první gravírka, Jirka byl ve svém živlu. Já jsem od začátku stála vedle něj a jen obdivovala, co všechno ze dřeva dokáže vykouzlit, jak nad vším dlouze přemýšlí a ladí do sebemenšího detailu a hlavně jak ho to baví. Pak se zrodil nápad tohle všechno poskytovat nejen přátelům a rodině, ale všem lidem a výrobky tak nabízet skrze e-shop. O názvu obchodu jsme nepřemýšleli příliš dlouho, bylo to jasné, stručné a srozumitelné. Já se snažila Jirkovi se vším pomáhat, jak v organizaci, tak po stránce kreativní. Čím déle na projektu Gravírna pracoval, tím více si ke mně chodil pro rady i nápady, a tak jsem pomyslně tvořila součást týmu.

A protože jsem až nebezpečně kreativní duše, nemohla jsem dlouho jen tak sedět stranou. Musela jsem i já přiložit ruku k dílu a tak tohle léto odstartoval můj mini projekt Plátěngy. Zasedla jsem a kreslím a kreslím a vymýšlím a doufám, že se to alespoň trochu líbí, dělá a bude to dělat hlavně tu Vaši radost.

Věřte, že na každé tašce, stojánku i jiném dřevěném kousku z naší dílny necháváme opravdu kousek sebe a je pro nás nesmírně důležité, že s námi někdo sdílí to nadšení, chuť a lásku k ruční a domácí výrobě, protože ta se dnes pozná.