O nás

Jsem snílek, který si již od svého brzkého mládí zamiloval práci se dřevem spojenou se vším kolem a jelikož jsem kreativní workoholik s podnikatelským duchem, tak jsem ani minutu neváhal a začal tvořit. 

Po dlouhém přemýšlení, kterým směrem se vydat byla moje volba jasná. Chtěl jsem vyrábět produkty na přání, které vykouzlí úsměv na tváři, jak přítelkyni k výročí, tak babičce na rodinné oslavě. Spojil jsem tedy své dosavadní zkušenosti a sílu dohromady a založil projekt Gravírna.

Začátek byl velice náročný, protože jsem zatím nevěděl, jaké nástrahy a překážky mě čekají v prvních měsících. Psal se leden roku 2019 a mě dorazila první gravírka, která měla spoustu nedostatků, které jsem potřeboval odstranit. Se vším jsem se popral a začal vytvářet první pilotní produkty, které jsem začal prodávat na e-shopu. Kdo by to byl řekl, nikdo si nic neobjednával, tak jsem celý projekt plánoval zrušit a vydat se dalším novým směrem, ale naštěstí začátkem července 2019 se stalo něco co jsem nečekal. Přišla mi první objednávka, která všechno nastartovala. Ptáte se, začátkem července? Ano přesně tak, téměř po půl roce od založení. Pamatuji si, že se jednalo o visačky na dveře pro ženicha a nevěstu na svatbu. Během komunikace se zákazníkem jsem si uvědomil, že je to přesně to co mě v životě baví a naplňuje. Dotáhnout věci do konce a vykouzlit již zmíněný úsměv na tváři.

Zakládám si na osobitém a "rodinném" přístupu ke každému zákazníkovi, protože bez vás by tento projekt směřoval pouze do věčných lovišť a nemohl dělat každodenní radost jak mě, tak již tisícům spokojených zákazníků v České republice a do budoucna i v ostatních zemích.

Pokud vás můj příběh zaujal. Budu nesmírně rád, pokud budete moje nadšení a vášeň sdílet se mnou a podpoříte projekt Gravírna :) 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz